SecureMail 10.8.35 poprawia komfort użytkownika

Mając na uwadze komfort użytkownika oraz bezpieczeństwo, firma Citrix wprowadza kolejne zmiany do XenMobile, wydając nową wersję aplikacji SecureMail.

 

SecureMail 10.8.35 poprawia komfort pracy użytkowników iOS, zwiększając przy tym bezpieczeństwo, które towarzyszy korzystaniu z mobilnej poczty. Dzięki powiadomieniom z poziomu aplikacji, istnieje opcja odpowiadania na przychodzące wiadomości dotyczące spotkań biznesowych. Mamy do wyboru warianty: „Tak”, „Być może” lub „Nie”. Należy się tutaj ukłon w stronę Citrixa, który wprowadzając to udogodnienie znacznie ułatwił wykonywanie codziennych zadań oraz pomógł zarządzać skrzynkami odbiorczymi.

Nowością jest również ulepszenie klawisza „wstecz”. Użytkownicy mogą znacznie wygodniej niż wcześniej korzystać z tej komendy, korzystając z przycisku systemowego – w ten sposób powracają do poprzedniego ekranu.

 

SecureMail w wersji 10.8.35 jest w pełni kompatybilny z Androidem P. Użytkownicy  testujący Android P, będą mieli możliwość pobrania aplikacji ze sklepu Google Play.

 

Więcej informacji o Citrix XenMobile można uzyskać pod linkiem.

Źródło: https://www.citrix.com